betano
Instagram
Urmatorul meci

  0 : 3
Astra Giurgiu  vs FCSB
Liga I. Etapa 5 
St. Marin Anastasovici
Luni 16 apr. 20:45

Clasament

# Team M P
1 FCSB 5 41
2 CFR 1907 5 39
3 Universitatea 5 34
4 Viitorul 5 29
5 Astra 4 23
6 Poli 4 20

Stiri

Stiri club

Intrare liberă la Astra – FC Botoşani!

Duminică, 05 Martie 2017 10:38
Ultimul meci din sezonul regulat al Ligii I programează, pentru echipa noastră, luni, la orele 20,30, duelul cu FC Botoşani, un meci important pentru ierarhia Ligii I şi prezenţa în play-off, unde echipa noastră are prezenţa asigurată după victoria de la Iaşi – a şaptea consecutivă pentru elevii lui Marius Şumudică.

Astra – FC Botoşani va putea fi văzut gratuit de orice iubitor al fotbalului, giurgiuvenii fiind aşteptaţi în număr cât mai mare alături de favoriţii lor, conducerea clubului luând decizia de a lăsa intrarea liberă!

Cei care au achiziţionat bilete la acest joc, Astra – FC Botoşani, înainte de decizia de a se lăsa intrarea liberă şi cărora le mulţumim pentru ataşamentul arătat faţă de echipă, vor primi în schimbul tichetului achitat un altul, valabil la un meci din play-off.

Vă aşteptăm aşadar pe stadionul „Marin Anastasovici” pentru a vedea o nouă „bornă” istorică pentru clubul nostru: a opta victorie la rând!
Citit 3927 de ori Ultima modificare Duminică, 05 Martie 2017 15:49
SPONSORI OFICIALI

      logo-carpatina                fit4you-logo       intervitt-logo       

      intervenus-logo          ruroluri-logo

JoomShaper

Acest site foloseste cookies. Navigand in continuare va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor

Detalii

Am inteles!