Clasament

# Team M P
1 CFR 1907 2 30
2 FCSB 2 26
3 Universitatea 2 26
4 Astra 2 24
5 Botoşani 2 24
6 Mediaş 2 23
Instagram

Stiri

Stiri club

Mulţumim Seto Takayuki!

Joi, 13 August 2015 08:53
După 8 ani petrecuţi în curtea Astrei, mijlocaşul japonez Takayuki Seto va evolua la formaţia Osmanlıspor, gruparea turcă plătind clauza de reziliere a contractului acestuia! Aflat în curtea echipei noastre încă din liga a III-a, după zeci, sute, momente „de istorie", la care a contribuit şi a fost părtaş, niponul care nu a luat niciun cartonaş roşu în cariera sa în tricoul Astrei, rămâne un simbol al echipei noastre! Mulţumim Seto, suntem convinşi că te vom mai vedea în tricoul Astrei, cândva! Mult succes la noua echipă!
Citit 3543 de ori
SPONSORI OFICIALI

      logo-carpatina                fit4you-logo       intervitt-logo       

      intervenus-logo          ruroluri-logo

JoomShaper

Acest site foloseste cookies. Navigand in continuare va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor

Detalii

Am inteles!