betano
Instagram

Clasament

# Team M P
1 CFR 1907 10 50
2 FCSB 10 49
3 Universitatea 10 38
4 Viitorul 10 35
5 Astra 10 33
6 Poli 10 24

Și Astra II gata de start

Vineri, 25 August 2017 12:28
Sâmbătă, debutează în campionatul Ligii a III-a și echipa ”satelit” a clubului nostru, Astra II, formație pregătită de Marius Măldărășanu, Laurențiu Costache și Florentin Rădulescu.
Astra II este printre echipele cu cea mai mică medie de vârstă, dacă nu cumva chiar cea mai tânără, din această serie și din Liga a III-a, jucători născuți în anii 1999-2000 fiind printre titulari, unii dintre ei, chiar cu experiență la acest eșalon!

Printre aceștia și internaționalul de juniori Radu Chiriac (foto) –transferat în acestă vară de la Școala ”Dani Coman” – Pitești, care va merge, după acest meci, sub comanda lui Florin Bratu la reprezentativa Under 18 a României, cu care va efectua un turneu în Suedia.În prima etapă, echipa noastră merge la Saelele - Teleorman, acolo unde joacă de la orele 18,00, cu nou-promovata Voința, care a primit din partea FRF acceptul de a se numi ... Voința Turnu Măgurele! 
Citit 2377 de ori
SPONSORI OFICIALI

      logo-carpatina                fit4you-logo       intervitt-logo       

      intervenus-logo          ruroluri-logo

JoomShaper

Acest site foloseste cookies. Navigand in continuare va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor

Detalii

Am inteles!