Clasament

# Team M P
1 Universitatea 6 38
2 CFR 1907 6 37
3 Astra 6 29
4 FCSB 6 28
5 Botoşani 6 28
6 Mediaş 6 25
Instagram

Rotor Volvograd, primul adversar din partidele amicale

Duminică, 23 Iunie 2019 18:30
În așteptarea perfectării altor transferuri, echipa noastră a parcurs primele zile ale turneului din Slovenia, iar mâine, în fața elevilor lui Dan Alexa va apărea și primul adversar - echipa rusă Rotor Volvograd.

Va fi primul meci în tricoul echipei noastre pentru mai mulți jucători noi, printre care și ultima achiziție la capitolul Under 21, Robert Grecu, fotbalistul legitimat în 2019 la Daco Getica, dar care a trecut si pe la Viitorul, FCSB, FC Argeș sau Petrolul.
Citit 2157 de ori
SPONSORI OFICIALI

      logo-carpatina                fit4you-logo       intervitt-logo       

      intervenus-logo          ruroluri-logo

JoomShaper

Acest site foloseste cookies. Navigand in continuare va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor

Detalii

Am inteles!